Як наші дітки зустрічали святого Миколая або відносини довжиною в життя…

Котрий рік поспіль ко Дня Святого Миколая Донецький обласний благодійний фонд "Центр соціального розвитку"МІСТ"ініціював та організував благодійну акцію «Краплящастя» для ВІЛ-позитивних дітей та дітей, народжених від ВІЛ-позитивних матерів, клієнтів центрів денного перебування дитини «Струмочок» (м. Добропілля), «Сузір’я» (Сніжне), «Барвинок» (Ясинувата), «Натхнення» (Торез).

Свята відбулись 19 грудня 2012 року – в мм. Добропілля, Сніжне та Торез, 22 грудня 2012 року – в м. Ясинувата. Загалом в святах прийняли участь 49 дітей.

 

Але, це свято не відбулось би без наших вельмишановних благодійників, які постійно допомагають нам виконувати нашу місію «Щасливі діти, щасливі сім’ї, щасливе суспільство!» та робити для ВІЛ-позитивних сімей добрі справи. Це:

  • ТОВ Технофорс
  • ПКФ Онікс
  • ТОВ Доноптбакалея
  • Брати та сестри церкви Христової Відродження та благодійний фонд «Милосердя»
  • Жителі м. Добропілля, які жертвують власні гроші через скриньки, встановлені в громадських місцях міста
  • Ініціативна група людей з м. Ясинувата, близького та далекого зарубіжжя
  • Фірма КРК
  • ПАТ Укргазбанк
  • ПП Пропостачання
  • Приватна особа Віталій

Для проведення свята всього було залучено (товарами та в грошовому еквіваленті) близько 12,0 тисяч гривень. Детальний кошторис Акції додається.

Від щирого серця наше велике дякую братам та сестрам церкви Христової Відродження та благодійному фонду «Милосердя», які закупили цікаві подарунки для дітей з м. Тореза та частково Сніжного, ініціативній групі людей з м. Ясинувата, близького та далекого зарубіжжя, які подарували яскраві подарунки діткам з м. Ясинувата - колективу Укрбізнесбанка Ясинувата - Поліщук Олені, Черкасовій Марині, Скоровій Юлії, Хара Світлані Володимирівні, Катерині Черновол -

Дремановій Олені, Кагановичу Михайлу- Ізраїль, Куринській Євгенії, Паришиковій Катерині, Юлії Денисенко, Дащенко Кирі, Давиденко Катерині – Донецьк, Шейченко Ользі, Цибулі Катерині, Юлії Самісько, Зої Аванесян, Олександрі Савченко, Владиславу Чуприну, Андрію Лукьяненку, Франція: Курцеву Володимиру, Луценко Тетяні, Гринченко Стасу, Перебийнос Артему, Лимаревій Вікі, Логовцевій Ірині, Київ: Адаменкам Владиславі та Валентину, Куляниці Олександру, Лиманському Олександру, Сторчевому Сергію, Марії Сорокіній, яка допомогла в проведенні свята в Ясинуватій, фірмі КРК, які повністю забезпечили дітей з м. Сніжне подарунками до свята.

Також виражаємо вдячність Центру дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ), які практично безоплатно провели для дітей з м. Добропілля незабутнє свято.

День Святого Миколая – один з самих поважних християнських свят у всьому світі та найбільш радісне свято для дітей. Християне вірять, що й зараз Святий Миколай здійснює багато чудес в допомогу людям, які моляться йому. По традиції в цей день діти отримують в подарунок солодощі, пишуть записки про те, що б їм хотілось би отримати в подарунок.  

 

Кошторис Акции ко Дню святого Николая

English Русский