10 листопада в центрі денного перебування дитини «Натхнення» відбулось свято Осені

10 листопада 2012р. в центрі денного перебування дитини «Натхнення» м. Тореза проведено свято Осені. Для дітлахів було приготовлено багато різних конкурсів – танці, вірші, відгадування загадок, складання прислів’їв, конкурси на логічне мислення, гумористичні конкурси, які розвивають командний дух у дітей та моторику.

Висококваліфіковані фахівці – педагог Данілюк Наталія Іванівна та психолог центру Мандрова Марина Олександрівна – підготували сценарій цього дивного свята.

Враховуючи, що свято проводилось для дітей м. Тореза вперше, не всі діти одразу адаптувались в центрі. Маленький хлопчик Кірюша увесь час плакав та чіплявся за бабусю, яка не знала, що з ним робити. І яким же був наш подив, коли через півгодини, як почалось свято, ми побачили Кірюшу, який вже грався іграшками та водив хороводи!

А дівчинка Маша, яка була одягнена в красиву сукню, чомусь гірко плакала після свята, виявилось, що вона просто не хоче йти додому!

Свято закінчилось солодким столом, а потім діти отримали подарунки за активну участь в конкурсах, та написали листів Святому Миколаю, який зовсім скоро завітає до них в гості.

Захід проведений в рамках реалізації проекту «КАСКАД» за підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

English Русский