Семінар-тренінг з розробки стратегії інформування населення з питань туберкульозу на районному рівні, місто Артемівськ, Донецької області

5-6 та 12-13 вересня 2012р. в місті Артемівську Донецької області відбудеться семінар-тренінг «Використання комунікаційних стратегій та навичок соціальної мобілізації населення в реалізації програми з туберкульозу на районному рівні» для 40 членів ініціативних груп сільських та селищних рад Артемівського району.

Семінар-тренінг проводиться в рамках проекту БФ «Інтелектуальна перспектива» «Адвокація: мобілізація політичної волі»  (далі – Проект) Національнїй програми «Зупинемо туберкульоз в Україні», яка реалізується БФ «Розвиток України», підтриманої Глобальним Фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Тренінги будуть присвячені практичним аспектам комунікаційних стратегій та навичок соціальної мобілізації населення, індивідуальних, колективних, масових форм сучасної інформаційно-освітньої роботи.

 

Цільові аудиторії (учасники) - представники громадських організацій, соціальних служб, ФАПів (ФП) на рівні району, інші стейкхолдери, залучені до інформаційно-освітньої роботи в сільських та селищних радах.

Метою семінару-тренінгу є розробка інформаційної стратегії з питань туберкульозу на рівні сіла, селища, яка в подальшому має бути затверджена рішення сільської (селищної) ради та виконуватись на регулярній основі. Через 6 місяців після проведення семінару-тренінгу буде проведений повторний тренінг з обміну досвідом: що спрацювало, що ні, які проблеми залишились, як їх вирішувати.

Ключову роль у розробці районної інформаційної стратегії з питань туберкульозу повинні відгравати ініціативні групи сільських та селищних рад, рівень довіри до яких та авторитет занадто великі серед пересічних селян. Стратегія буде відрізнятись в кожному селі (селищі) з урахування місцевої специфіки.

Три найкращі стратегії будуть нагороджені від Проекту цінними призами .

Заходи проводяться за підтримки обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Донецької облдержадміністрації та Артемівської райдержадміністрації.

English Русский