В місті Добропілля розміщені благодійні скриньки для збору коштів для ВІЛ-позитивних дітей

Коли діти живуть та грають разом, їх ВІЛ-статус неважливий.

У багатьох ВІЛ-позитивних дітей є тільки бабусі та дідусі, батьки інших втратили роботу внаслідок свого ВІЛ-статусу, деякі провели майже все дитинство в лікарні …

 

Всього в м. Добропілля та в Добропільському районі від ВІЛ-інфікованих матерів народилось 222 дітини (2009р. - 25, 2010р. – 21, 2011р. – 27 дітей), з яких діагноз ВІЛ-інфекції підтверждено у 14 (6,3%) дітей. АРТ отримують 9 дітей з клінічними проявами захворювання (2 та 3 стадії).

Не меншою проблемою для вказаних населених пунктів є наявність ВІЛ-позитивних дітей та дітей, народжених від ВІЛ-позитивних матерів, позбавлених батьківського піклування, усього 2, яких виховують опікуни (бабусі). Крім того, в м. Добропілля та Добропільському районі проживають 153 дитини, народжені від ВІЛ-позитивних матерів зі знятим діагнозом у віці від 3 до 16 років, з якими потрібно проводити роботу щодо формування активної життєвої позиції та профілактики ВІЛ-інфекції.

Донецьким обласним благодійним фондом «Центр соціального розвитку «Міст» встановлено в м.Добропілля 3 благодійні скриньки - в поліклініці (м-н Молодіжний, 6а),  торговельному центрі «Добропілля», будівельному маркеті «Прогрес» з метою збору коштів для підтримки і розвитку ВІЛ-позитивних дітей м.Добропілля та Добропільського району.

Кращий спосіб зробити дитину гарною – зробити її щасливою!

(Оскар Уайльд)

English Русский