Звертання

Донецький обласний благодійний фонд  «Центр соціального розвитку «Міст» звертається до всіх небайдужих людей з проханням долучитись до благодійності та допомогти клієнту організації Миколі, 61 рік, який отримує послуги немедичного та медсестринського догляду на дому.

 

Микола на даний час знаходиться в на стаціонарному лікуванні в хірургічному відділенні ЦМКЛ № 9 м. Донецька з діагнозом: Сахарний діабет 2Б без інсуліну. Синдром діабетичної стопи, змішана форма, Вагнера 3-4 ст. (локальна гангрена 1 пальця лівої стопи).

 Він має загрозу втрати лівої кінцівки (до коліна) внаслідок наявності у нього гангрени. Є клієнтом організації з 2010 року, не працює, отримує пенсію, страждає міжпозвонковою грижею Шморля зі зміщенням міжпозвонкових дисків на 1 см. Має сина інваліда 1 групи (дитячий церебральний параліч).

Ми вже звернулись по допомогу до Фонду Олени Пінчук, БФ «Розвиток України», обласного Товариства Червоного Хреста, Донецького міського виконкому, представників малого та середнього бізнесу м. Донецька, релігійних організацій.

Наші реквізити:

ЄДРПУО  36615761

Р/р 26001301812940

Філія «Головне управління ПАТ Промінвестбанк

у Донецькій області

 МФО 334635

Призначення платежу – «благодійний внесок на виконання статутних завдань»

English Русский