Конференція з питань ВІЛ/СНІД в Україні та Донецькій області

16-18 травня 2012р. в м. Донецьку відбудеться  конференція з питань ВІЛ/СНІД в Україні та Донецькій області «За союз – проти роз’єднання!»,  присвячена медичним та соціально-політичним аспектам захворюваності на ВІЛ / СНІД та туберкульоз в Донецькій області, яка спрямована на розвиток конструктивного співробітництва державних та недержавних  організацій задля досягнення спільної мети – покращення якості життя українського народу.

 

Організатори конференції – благодійний фонд Карітас Україна та Донецький обласний благодійний фонд «Центр соціального розвитку «Міст» за фінансової підтримки Rosa Luxemburg Foundation. Інформаційний партнер конференції – Донецький прес-клуб.

Навіть після 20 років епідемії ВІЛ/СНІД в Україні, ситуація з поширенням інфекції все ще залишається серйозною. Епідемія проникла у всі верстви українського суспільства.

Донецька область, як один з найбільш постраждалих від епідемії регіонів, є хорошим прикладом формування механізму скоординованих дій у відповідь на епідемію. Однак, і тут є ще багато проблем в розумінні глибини проблеми і розробці реальних кроків для зупинення генералізованої епідемії в Україні.

Очікується, що конференція підвищить рівень обізнаності населення про проблеми людей, які живуть з ВІЛ / СНІД і туберкульозом, а також зможе інтенсифікувати діалог усіх зацікавлених сторін - представників громадянського суспільства, медичних працівників, представників органів влади та міжнародних спонсорів, які призведуть до подолання негативного впливу епідемії на життя суспільства.

Додаток 1: Программа

Додаток 2: Проект конференции

English Русский