Органи управлiння

Голова Правлiння

Косінова Ольга Петрівна, 28.06.1974 р.н.

   Закінчила в 1997 році Донецький національний медичний університет ім. М.Горького, за фахом – дитячий інфекціоніст, має 1 категорію з дитячих інфекційних хвороб та 1 категорію з організації охорони здоров’я.

Починала трудову діяльність з кабінету інфекційних захворювань Інституту невідкладної та відновної хірургії ім. В.К.Гусака, з 2001р. працювала в Донецькому обласному центрі профілактики та боротьбі із СНІДом спочатку завідувачем організаційно-методичним відділом, потім – заступником головного лікаря. З березня 2010р. по дійний час директор Донецького обласного благодійного фонду Центр соціального розвитку «Міст»

   Неодноразово нагороджувалась почесними грамотами управління охорони здоров’я облдержадміністрації, в 2007р. нагороджена грамотою Міністерства охорони здоров’я України, в 2006р. – грамотою Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України.

   Проходила стажування в Німеччині (клініка Вівантес, Августи Вікторії), США за програмою «Відкритий світ», де вивчала досвід протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, роботу неурядових ВІЛ-сервісних орагінацій.

   Успішно закінчила однорічну сертифікатну програму Інституту лідерства та Управління Українського Католицького Університету (УКУ) «Управління неурядовими організаціями», стала переможцем конкурсу бізнес-планів соціального спрямування, модульний курс «Інновації, менеджмент та наставництво в сфері ВІЛ/СНІД» (Полтавський обласний інститут післядипломної освіти ім. М.В.Остроградського, БО «Соціальна служба «Віфанія», ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

   В 2013 році успішно закінчила Курс професійного фандрайзингу (Інститут професійного фандрайзингу), отримала сертифікат Європейської фандрайзингової асоціації.

   В 2010-2012рр. очолювала тренінгів центр з питань боротьби з епідемією туберкульозу БФ Ріната Ахметова «Розвиток України» та Донецької обласної громадської організації «Зупинимо туберкульоз». В 2005-2006р. співпрацювала з  «Проектом Здоров’я Матері та Дитини», міжнародної організації JSI.

   Майстер-тренер проекту «Подолання стигми та дискримінації, пов’язаних з ВІЛ» міжнародної організації IRD. Майстер-тренер за темами: «Здоров’я матері та дитини», «Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини», “Профілактика ВІЛ на робочих містах», «Ефективне консультування та спілкування з питань туберкульозу та ВІЛ/СНІДу».

   З 2006р. по дійсний час – секретар обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу облдержадміністрації.

 моб. 050-163-66-19

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Голова Наглядовой Ради                                         

 Гордейчук Світлана Федорівна, 11.05.1966 р.н.

   Закінчила в 1988 році Донецький державний університет за спеціальністю фізик-викладач, в 1994 році набула спеціальність соціального педагога, з 2010 по 2012 рр. навчалась в Донецькому державному університеті управління (магістр державного управління).

   Починала трудову діяльність вчителем фізики ЗОШ № 36 м. Донецька, з 1994 по 2000рр. заступник декана факультету соціальної педагогики Донецького національного університету, з 2001р. по дійсний час - департамент освіти і науки облдержадміністрації, головний спеціаліст, обласний координатор превентивних  програм.

    Вивчала досвід з питань підвищення ефективності профілактичних програм для підлітків та молоді 2002 р. – Англія, 2008 р. - Чехія, 2005р. – Германія, 2009 р. - Грузія.

   З 2002р. - національний тренер програми ПРООН/ЮНЕЙДС «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді з формування здорового способу життя», з 2005 р. майстер-тренер проекту“Подолання стигми та дискримінації, пов’язаних з ВІЛ» Американської громадської організаціх “Міжнародна допомога та розвиток”(IRD) та регіональний координатор проекту європейської Ради  «Многосекторний підхід до профілактики ВІЛ/СНІДу», національний тренер-координатор Міжнародної правозахисної організації «ЛА-СТРАДА», член національної лекторської групи з профілактики насильства та торгівлі людьми. З 2007р. регіональний тренер проекту ХОУП «Корисні звички», програми «Школа проти СНІДу» та член обласної міжсекторальної робочої групи при обласній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекцї/СНІДу  облдержадміністрації.

   Член обласної  ради з питань сім’ї, гендерної рівності, протидії торговлі людьми облдержадміністрації, член Всеукраїнської благодійної організації людей, які живуть з ВІЛ.

Тел. (0622) 304-13-72

моб. 050-95-331-64

e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Член Наглядовой Ради

Лепшина Світлана Михайлівна, 10.02.1954 р.н.

    Закінчила в 1978 році Целіноградський державний медичний інститут за спеціальністю лікувальна справа. Вища категорія з фтизіатрії.

   Починала трудову діяльність з Пресновського тубдиспансеру, де працювала завідувачем відділенням, потім – в Макіївському протитуберкульозному диспансері, 1988-1990гг. – клінічна ординатура з фтизіатрії на профільній кафедрі Донецького національного медичного університету, 1991-1997рр. – асистент цієї кафедри, захистила дисертацію та з 1988р. працює на посаді доцента кафедри фтизіатрії та пульмонології, з 2004р. – завідує кафедрою.

Вивчала світовий досвід боротьби з туберкульозом в Хорватії, Естонії, Росії, Латвії. З 2001р. по дійсний час співпрацює з Бюро ВООЗ з боротьби з туберкульозом в Україні в межах впровадження ДОТС-стратегії, програм ДОТС+, Зупинимо туберкульоз в Україні.

   1997, 2002, 2007рр. – проходила навчання на курсі «Педагогіка вищої школи» на кафедрі організації вищої освіти і управління охороною здоров’я факультету післядипломної освіти Донецького національного медичного університету.

   В 2009 році – переможець 2 етапу конкурсу «Кращий працівник року» в сфері освіти в номінації «Кращий викладач вищого навчального закладу». В 2010р. – отримала Подяку Верховної Ради України.

    Автор:

  •  12 навчальних модулiв
  •  25 мультимедiйних лекцiй
  •  Посiбникiв, пiдручникiв, методичних рекомендацiй з рiзних аспектiв туберкульозу  

    Всього близько 250 робіт (в т.ч. 6 патентів на изобретения).

моб. 099-078-67-80

e-mail : Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

  Член Правлiння

Строй Тетяна Миколаївна, 30.03.1974 р.н.                                     

   Закінчила в 1997 році факультет журналістики Донецького інституту соціальної освіти, з 2005 по 2007 рік навчалась практичній психології в Донецькому інституті післядипломної освіти для інженерних та педагогічних працівників. За період журналістської діяльності працювала в  україномовному тижневику «Східний часопис”, прес-службі Донецької  облдержадміністрації. 

   Співзасновник та координатор Донецької обласної громадської організації «Донецький прес-клуб». З липня 2006р. голова правління ДОГО «Донецький прес-клуб». 

   Протягом 2005 – 2007  співпрацювала з американською громадською організацією «Міжнародна  допомога та  розвиток, Інк» (IRD) у якості координатора зі зв’язків з громадськістю. 

   В 2006 році проходила стажування по програмі «Громадські зв’язки», Чікаго, США.  Член Кредитної спілки «Схід» з 1996 р.

Тел. (062) 206 70 75(65)

моб. 066 224 36 55

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Член Правлiння

Тинянських Ганна Євгенівна, 05.05.1986 р.н.

   Закінчила в  2008 році Донецький інститут психології та підприємництва за спеціальністю «Соціальна робота».  Починала трудову діяльність проекті Донецький регіональний ресурсний центр з питань ВІЛ/СНІД «Міст» Донецького обласного товариства сприяння ВІЛ-інфікованим за підтримкиМБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». З березня 2010р. працює в Донецькому обласному благодійному фонді Центр соціального розвитку «Міст» спочатку офіс-менджером, потім менеджером дитячих програм.

   Консультант з питань впровадження соціального замовлення на обласному рівні USAID|Проекту розвиток ВІЛ/СНІД-сервісу в Україні, секретар міжсекторальної робочої групи при обласній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Донецької облдержадміністрації.

   Успішно закінчила модульний курс «Іновації, менеджмент та наставництво в сфері ВІЛ/СНІД» та "Консультанти- супервізори - наставники" (ВБО Всеукраїнська мережа ЛЖВ, БО «Соціальна служба «Віфанія»).  

моб. 066-361-35-75

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

 

 

 

 

 

English Русский